Strona: Konferencja naukowa "Zarządzanie kryzysowe w administracji” / Katedra Prawa i Administracji

Konferencja naukowa "Zarządzanie kryzysowe w administracji”

W dniach 6–7 maja 2014 r. pracownicy Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, jako współorganizatorzy wzięli udział w Konferencji Naukowej „Zarządzanie kryzysowe w administracji”. Celem Konferencji była analiza zakresu działania podmiotów administracji rządowej i samorządowej w sytuacjach kryzysowych  oraz ocena skuteczności obowiązujących w tym obszarze regulacji prawnych, jak i rozwiązań organizacyjnych, niezbędnych dla skutecznego realizowania przedsięwzięć  we wszystkich fazach zarządzania kryzysowego.
Obrady odbyły się w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Patronat honorowy nad Konferencją przyjął Marszałek Sejmu VI kadencji, Przewodniczący Sejmowej Komisji Obrony Narodowej Prof. dr hab. Stefan Niesiołowski.